SC BIOTUR EXIM SRL

Alexandria 140003, Teleorman, România, Șos. Turnu Măgurele, Km 5

office@biotur.ro

+40 247 316 054

REPREZENTANȚI BIOTUR

iliescu

Bogdan Iliescu

Reprezentant Medical – Ferme Animale

bogdan.iliescu@biotur.ro

0786 885 575

ionescu

Mircea Ionescu

Reprezentant Comercial – Produse & Servicii DDD

ddd@biotur.ro

0751 221 128

REPREZENTANȚI COMERCIALI REGIONALI

Biolan

Marius Biolan

Bucuresti – Sector IV, V

marius.biolan@biotur.ro

popa

Marius Popa

Bucuresti – Sector II, III, IV; Judetele: IL, CL

marius.popa@biotur.ro

dobrin

Mihai Dobrin

Judetele: DB, AG, GR

mihai.dobrin@biotur.ro

enache

Valentin Enache

Judetele: BV, PH, BZ

valentin.enache@biotur.ro

veselu

Cristian Veselu

Judetele: DJ, VL

cristian.veselu@biotur.ro

vasile

Ionut Vasile

Judetele: TR, OT, DJ (Bechet si Calafat)

ionut.vasile@biotur.ro

balasoiu

Lucian Balasoiu

Judetele: CT, TL

lucian.balasoiu@biotur.ro

draghici

dr. Costi Draghici

Judetele: GJ, MH, HD

costi.draghici@biotur.ro

olteanu

dr. Silviu Olteanu

Judetele: BR, GL, BZ, VN

silviu.olteanu@biotur.ro

matei

Dan Matei

Judetele: VN, NT, VS, SV

dan.matei@biotur.ro

Toth

Ciprian Toth

Judetele: TM, CS, HD

ciprian.toth@biotur.ro

Mihaila

Carmen Mihăilă

Judetele: CJ, BN, MS, AB

carmen.mihaila@biotur.ro

import si distribuire bunastare animale