Trimite-ne un mesaj

    SC BIOTUR EXIM SRL

    Alexandria 140003, Teleorman, România, Șos. Turnu Măgurele, Km 5

    office@biotur.ro

    +40 247 316 054

    REPREZENTANȚI BIOTUR

    Bogdan Iliescu

    Reprezentant Medical – Ferme Animale

    bogdan.iliescu@biotur.ro

    0786 885 575

    Mircea Ionescu

    Reprezentant Comercial – Produse & Servicii DDD

    ddd@biotur.ro

    0751 221 128

    REPREZENTANȚI COMERCIALI REGIONALI

    Laurentiu Macoveanu

    Bucuresti – Sector IV, V

    laurentiu.macoveanu@biotur.ro

    Marius Popa

    Bucuresti – Sector II, III, IV; Judetele: IL, CL

    marius.popa@biotur.ro

    Mihai Dobrin

    Judetele: DB, AG, GR

    mihai.dobrin@biotur.ro

    Valentin Enache

    Judetele: BV, PH, BZ

    valentin.enache@biotur.ro

    Cristian Veselu

    Judetele: DJ, VL

    cristian.veselu@biotur.ro

    Ionut Vasile

    Judetele: TR, OT, DJ (Bechet si Calafat)

    ionut.vasile@biotur.ro

    Lucian Balasoiu

    Judetele: CT, TL

    lucian.balasoiu@biotur.ro

    dr. Costi Draghici

    Judetele: GJ, MH, HD

    costi.draghici@biotur.ro

    dr. Silviu Olteanu

    Judetele: BR, GL, BZ, VN

    silviu.olteanu@biotur.ro

    Dan Matei

    Judetele: VN, NT, VS, SV

    dan.matei@biotur.ro

    Cosmin Berches

    Judetele: TM, CS, HD, AR

    cosmin.berches@biotur.ro